Tuis Inligting Geraasmakers Akademie GrootSporte KleinSporte Kultuur Kontak ons Koshuis
Leierskap

Rolinastraat

Garsfontein, Pretoria

Gauteng

GPS : 25.7979S - 28.3052E


Telefoonommers

012 998-6096 / 8200 / 8210


garsies@garsies.co.za


OudGarsies

koshuis

skool

Tuis Inligting Geraasmakers Akademie GrootSporte KleinSporte Kultuur Koshuis Kontak ons

Leon Bantjes

Hoof

leon@garsies.co.za

Neels du Plooy

Senior-Adjunkhoof : Finansies

neels@garsies.co.za

Willie Vorster

Senior Adjunkhoof : Tegnologie

willie@garsies.co.za

ADMIN


Ina Meyer

Bestuurshoof : Administrasie

ina@garsies.co.za


Jacqui Durand

Hoof Finansiële Beampte

finansies@garsies.co.za


Avrille Clarke

Finansiesdebiteure

skoolgeld2@garsies.co.za


Erica Keyser

Finansies : Krediteure

erica@garsies.co.za


Esther Jansen van Rensburg

Administrasie

esther@garsies.co.za


Karen Vorster

Administrasie

karen@garsies.co.za


Nina van Zyl

Ontvangs

ontvangs@garsies.co.za


Theresa van der Merwe

Toelatings en Finansies

skoolgeld@garsies.co.za

SPORTDIREKTEURE


Retief Smith

Bestuurshoof : Sport

retief@garsies.co.za


Malan Morkel

Direkteur : Krieket

krieket@garsies.co.za


Jeanie Pienaar

Direkteur : Dogtershokkie

hokkie@garsies.co.za


Carin Strauss

Direkteur : Netbal

netbal@garsies.co.za


Direkteur : Atletiek en Landloop

atletiek@garsies.co.za

AKADEMIE (BESTUURSHOOFDE)


Tessa Coetzer

Bestuurshoof : Akademie (VOO)

tessa@garsies.co.za


Tommy Kok

Bestuurshoof : Akademie (AOO)

tommy@garsies.co.za


Ansa Breytenbach

Akademiese Graadhoof : Graad 11

ansa@garsies.co.za

BOEKWINKEL


Marie-Jeanne Pretorius

Boekwinkel : Bestuurder

boekwinkel@garsies.co.za

BEMARKING


Gustav Theunissen

Bestuurshoof Infrastruktuur en Skool- en Sportbemarking

gustav@garsies.co.za


Elisma Reid

Bemarking en Kommunikasiebeampte

bemarking@garsies.co.za


Elsabé Bantjes

Kommunikasiebeampte : Sosiale Media

elsa@garsies.co.za

EBW EN  BESIGHEIDSTUDIE


Melanie van der Merwe

Onderwyser : EBW en Besigheidstudies

melanie@garsies.co.za


Nadia van Vuuren

Onderwyser : EBW

nadia@garsies.co.za

TALE


Wilmien Wegner

Departementshoof : Engels

wilmien@garsies.co.za


Anja van Niekerk

Onderwyser : Engels

anja@garsies.co.za


Lu-Zanne Wiid

Onderwyser : Engels

lu-zanne@garsies.co.za


Linda van der Nest

Onderwyser : Engels  /  Noodhulp

lindavn@garsies.co.za


Michelle Lubbe

Onderwyser : Engels

tennis@garsies.co.za


Bets Honeyborne

Onderwyser : Engels

bets@garsies.co.za


Marieta Kieser

Onderwyser : Afrikaans

mkieser@garsies.co.za


Karina Maré

Departementshoof : Afrikaans

karina@garsies.co.za


Marié de Beer

Onderwyser : Afrikaans

mariedb@garsies.co.za


Lisa Smith

Onderwyser : Afrikaans

lisa@garsies.co.za


Mariana Dippenaar

Onderwyser : Afrikaans

mariana@garsies.co.za


Johett Oberholster

Onderwyser : Afrikaans

johett@garsies.co.za


Coert Geldenhuys

Onderwyser : Afrikaans

coert@garsies.co.za


Maurita Hattingh

Onderwyser : Afrikaans

maurita@garsies.co.za


Mercia Prinsloo

Onderwyser : Afrikaans

mercia@garsies.co.za


Petra Bergh

Onderwyser : Afrikaans

petra@garsies.co.za


Santjie Conradie

Onderwyser : Afrikaans

santjie@garsies.co.za


Susanne Ahlers

Onderwyser : Afrikaans

susanne@garsies.co.za

FISIESE . NATUUR WETENSKAPPE


Dorene Myburgh

Onderwyser : Natuurwetenskappe

dorene@garsies.co.za


Elizabeth Olivier-Kahlau

Onderwyser : Fisiese Wetenskap

elizabeth@garsies.co.za


Lené Myburgh

Onderwyser : Natuurwetenskappe en Wiskunde

lene@garsies.co.za


Marieta van der Walt

Laboratorium Assistent

marieta@garsies.co.za


Reinette Botha

Onderwyser : Fisiese- en Natuurwetenskappe

reinette@garsies.co.za


Sarita Blom

Onderwyser : Fisiese- en Natuurwetenskappe

sarita@garsies.co.za



Susan Roberts

Departementshoof : Fisiese Wetenskap

susanr@garsies.co.za

GRAADHOOFDE


Delene van Loggerenberg

Graadhoof Gr 8

Lewensoriëntering  

delene@garsies.co.za


Annette Stiff

Graadhoof : Graad 9

annette@garsies.co.za


Susan Forssman

Graadhoof : Graad  10

susan@garsies.co.za



Theresa Pretorius

Graadhoof : Graad 11

theresa@garsies.co.za


Linda du Plessis

Graadhoof Graad 12 /- Gasvryheidstudie

linda@garsies.co.za

INIGTINGSTEGNOLOGIE


Mariaan Burger

Departementshoof: Inligtingstegnologie

mariaan@garsies.co.za


Jan-Albert de Kock

Onderwyser : RTT en IT

janalbert@garsies.co.za


Jacques du Preez

IT-administrateur

jacquesdp@garsies.co.za


Helené Pretorius

helene.pretorius@garsies.co.za

KOSHUISHOOF


Eugene Rossouw

eugener@garsies.co.za

LEWENSWETENSKAPPE


Suzette Trumpie

Onderwyser : Lewenswetenskappe

susette@garsies.co.za


Anthoinette Jansen

Onderwyser : Lewens- en Natuurwetenskappe

anthoinette@garsies.co.za


Tinel van der Walt

Onderwyser: Lewenswetenskappe

tinel@garsies.co.za

MEDIASENTRUM


Heidi Cellarius

Mediasentrum

media@garsies.co.za

LEWENSORIÉNTERING / SOSIALE WETENSKAP


Wolla Prinsloo

Departementshoof : Lewensoriëntering

wolla@garsies.co.za


Delene van Loggerenberg

Onderwyser : Lewensoriëntering

delene@garsies.co.za



Delene van Loggerenberg

Onderwyser : Lewensoriëntering

delene@garsies.co.za


Ian Schoonwinkel

Onderwyser : Sosiale Wetenskappe en LO

ian@garsies.co.za


Karien van Helsdingen

Departementshoof : Sosiale Wetenskappe

karien@garsies.co.za

WISKUNDE


Geert Duursema

Departementshoof : Wiskunde

geert@garsies.co.za


Alexa van Wyk

Onderwyser : Wiskundige Geletterdheid

alexa@garsies.co.za


Diana Venter

Onderwyser : Wiskunde

diana@garsies.co.za


Elouise Dirkse van Schalkwyk

Onderwyser : Wiskunde

elouise@garsies.co.za


Estelle van Eeden

Onderwyser : Wiskunde

estelle@garsies.co.za


Marthie Oelofse

Onderwyser : Wiskunde

marthie@garsies.co.za


Natalie Malan

Onderwyser : Wiskunde

natalie@garsies.co.za


OPVOEDKUNDIGE SENTRUM


Jeanie Roux

Sielkundige : Skool

jroux@garsies.co.za


Carine Jonker

Opvoedkundige Sielkundige (PS 0116173)

carine@garsies.co.za


Yvette Jordaan

Maatskaplike Werker

yvette@garsies.co.za

KUNS EN KULTUUR


Con van den Berg

Bestuurshoof : Kultuur

kultuur@garsies.co.za


Annalene van Tonder

Onderwyser : Grafiese Ontwerp / Nuustwak : Redaktrise

annie@garsies.co.za


Olga van der Merwe

Onderwyser : Visuele Kuns

olga@garsies.co.za


Martie Cloete

Onderwyser : Dramatiese Kunste

martie@garsies.co.za


Phia Steenkamp

Onderwyser : Skeppende Kunste

phia@garsies.co.za

TERREIN



Egedion Ludick

Beroepsveiligheid en Sekuriteit Bestuur

hss@garsies.co.za


Fanus Botha

Terreinbestuurder

fanus@garsies.co.za

REKENINGKUNDE


Alma Mentz

Onderwyser : Rekeningkunde

Bestuurshoof : Menslike Hulpbronne

alma@garsies.co.za


Christa Viljoen

Onderwyser : Rekeningkunde

christa@garsies.co.za


Ilze Kritzinger

Onderwyser : Rekeningkunde

ilzek@garsies.co.za

GARSIERAAD  en VLR


Burger Lindeque 

Bestuurshoof : Leerderaangeleenthede en Leierskap

burger@garsies.co.za


Eugene Rossouw

Garsieraad : Voog  Bestuurshoof Koshuis

eugener@garsies.co.za


Anél van den Berg

Garsieraad : Voog

anel@garsies.co.za

GASVRYHEIDSTUDIE EN  TOERISME


Miempie Middel

Departementshoof : Gasvryheidstudies

restaurant@garsies.co.za


Sarita Kruger

Onderwyser : Toerisme

saritakr@garsies.co.za

TEGNIESE DEPARTEMENT


Johan de Vaal

Departementshoof : Tegnologie en IGO

johan@garsies.co.za


Corné Viljoen

Onderwyser : IGO

corne@garsies.co.za


Ijan Louw

Onderwyser : IGO en Tegnologie

ijan@garsies.co.za

PERSONEEL