.
DOGTERSHOKKIE
DOGTERSHOKKIE

DIREKTEUR

Me C Jonsson

NOORDVAALWENNERS

Ilani Combrinck

SA 18A-span

SA o.16 Oefengroep

Amelie Claasen
Ilani Combrinck, Luricia Erasmus Chamonix Joubert, Mienke Seebach

18A&B-spanne

16A-span

16B-span

Leschen van Zyl, Lize van der Westhuyzen, Isabel v Noord Suricka Nortje, Elzandie d Plessis, Deziré Maritz, Danielle Abbott

15A-span

Chané van Vuuren, Samantha Adams Fiona Kühn
Morjoné Pullen, Jemma Venter

14A-span

14B-span

Angelé Vogel, Dannielle van Zyl, Veneshka Stofberg

GARSIES ALGEHELE NOORDVAALWENNERS

PRESTASIES 2020

GARSIES AFRIGTERS GEKIES AS NORTHERNS AFRIGTERS

Charlene Jonsson Northerns 16A hoofafrigter
Kriekie van Wyk Northerns 16B hoofafrigter
Cella Human Northerns 14A hoofafrigter
16A wen goud D1 wen silwer

O/18 SA SPAN

SA HOCKEY 5’S SPAN

Anemé Jacobs en Jean-Leigh du Toit

SA 0/17 Oefengroep

SA 0/16 Oefengroep

SA 0/18B-span

Lara de Beer
Amelie Claasen
Kemi Marokoane
Jean-Leigh du Toit

PROVINSIALE 0/21-span

26 SPELERS HAAL NORTHERN BLUE’S

D18 - Carla Smit (B), Amelie Claasen (A), Jean-Liegh du Toit (A), Jana van Biljon (B), Aneme Jacobs (A), Abygail Swanepoel (A), Tahlita Kotze (B) en Kemi Marokoane (A) D16 - Ilani Combrink (A), Roche van Vuuren (B), Lara de Beer (A),Marinet Blom (B), Aimee Wiese (B) en Tachiana de Nobrega (B) D15 - Luricia Erasmus (A), Danielle Abbott (B), Chamonix Joubert (A), Mienke Seebach (A), Ezmarie Vorster (B), Lize van der Westhuizen (A) en Dezi Maritz (A) D14 - Samantha Adams (B), Felisity Bock (A), Suricka Nortje (A), Chane van Vuuren (A) en Fiona Kuhn (A)
1 stes  ‘21

Noord-Gauteng spanne & HP groepe 2021

Charlene Jonsson o.16A hoofafrigter
Celmari Human o.14A hoofafrigter
Kriekie van Wyk (o.15 & o.16) keurder en Martinette Mans (o.18 keurder)
o.16A span Danielle van Zyl, Monique van Rooyen en Marjoné Pullen
o.15A span Arista van Zyl , Anje McLaren en Minga Naudé
o.16 HP span Jemma Venter, Kara du Preez en Tenite Breed
o.14A span Simoné Lourens en Anjoné Lourens
o.14B span Paige Marais en Danielle Geldenhuys
o.16 HP groep Catelynn Nel, Cherise Smit,N ina Reinach, Suné vd Merwe en Veneshka Stofberg - Lize-Marie Rheeder (afwesig)
o.14 HP groep Andrea Groenewald, Simoné Botes en Emma van Rooyen
1 stes  2019

Liga

Algeheel 2de plek

Noordvaal

Algehele wenners 15A wen silwer D1 en 16A wen brons 14A 5de plek

Pullen & Howell Toernooi

1 stes  2018

Liga

Algeheel 2de plek 1 eerste plek, 3 tweede plek

Noordvaal

D1 wenners 15A wen silwer 16A kwalifiseer vir SA Top Schools (eindig 11de)

TuksSkole

2de plek

PROVINSIALE 0/18A EN 0/21A SPAN

o.17 span Fiona Kuhn, Caylie Townsend en Bianca Breed

NORTHERN BLUE’S-spanne

o.18A span
Ilani Combrinck
o/14 nie-reisende reserwe – Andrea Groenewald
Lara de Beer
Amelie Claasen

SA 0/17 Oefengroep

SA 0/16 Oefengroep

PROVINSIAAL - 0/21-span

Ilani Combrinck
Amelie Claasen
Amelie Claasen (18A)   Jana van Biljon (18A)  Carla Smit (18B)
Ilani Combrinck, Luricia Erasmus Chamonix Joubert, Mienke Seebach

18A&B-spanne

16A-span

16B-span

Leschen van Zyl, Lize vd Westhuyzen, Isabel v Noord Suricka Nortje, Elzandie d Plessis, Deziré Maritz, Danielle Abbott

15A-span

Chané van Vuuren, Samantha Adams, Fiona Kühn
Morjoné Pullen, Jemma Venter

14A-span

14B-span

Angelé Vogel, Dannielle van Zyl, Veneshka Stofberg

3 Garsie afrigters aangewys vir Provinsiale A

4 Spelers in NORTHERN BLUE’S-spanne

GARSIES ALGEHELE NOORDVAAL WENNERS 2019

Kemi Marokoane

SA HOCKEY 5's-span (African Youth Games)

SA 0/18A-span

Jean-Leigh du Toit

SA 0/18B-span

1stes NOORDVAALWENNERS 2018

Liga Algeheel 2de plek 1 eerste plek, 3 tweede plek Noordvaal D1 wenners 15A wen silwer 16A kwalifiseer vir SA Top Schools (eindig 11de) TuksSkole 2de plek

26 SPELERS HAAL NORTHERN BLUE’S

D18 - Carla Smit (B), Amelie Claasen (A), Jean-Liegh du Toit (A), Jana van Biljon (B), Aneme Jacobs (A), Abygail Swanepoel (A), Tahlita Kotze (B) en Kemi Marokoane (A) D16 - Ilani Combrink (A), Roche van Vuuren (B), Lara de Beer (A),Marinet Blom (B), Aimee Wiese (B) en Tachiana de Nobrega (B) D15 - Luricia Erasmus (A), Danielle Abbott (B), Chamonix Joubert (A), Mienke Seebach (A), Ezmarie Vorster (B), Lize van der Westhuizen (A) en Dezi Maritz (A) D14 - Samantha Adams (B), Felisity Bock (A), Suricka Nortje (A), Chane van Vuuren (A) en Fiona Kuhn (A)

PRESTASIES 2018

D1

Me C Jonsson Me K van Wyk (hulp)

D2

Me C Human

D3

Me U Human

D16A

Me K van Wyk Mnr C Bull (hulp)

D16B

Me C Visagie

D16C

Me S Kruger Me R Johnston (hulp)

KONDISIONERING

Me C en Me K van Wyk

GARSIES ALGEHELE NOORDVAALWENNERS

PRESTASIES 2020

AFRIGTERS GEKIES AS NORTHERNS AFRIGTERS

Charlene Jonsson Northerns 16A hoofafrigter
Kriekie van Wyk Northerns 16B hoofafrigter
Cella Human Northerns 14A hoofafrigter

D15A

Me M van Wyk

D15B

Me R Marais

D15C

Me M Fischer

D14A

Me C Human Me C Jonsson (hulp)

D14B

Me S Vermeulen

D14C

Me A Bull

DOELWAGTERS

Mnr J de Beer en Me M Burger

AFRIGTERS

1 stes  ‘21

Noord-Gauteng spanne & HP groepe 2021

Charlene Jonsson o.16A hoofafrigter
Celmari Human o.14A hoofafrigter
Kriekie van Wyk (o.15 & o.16) keurder en Martinette Mans (o.18 keurder)
o.18A span
Ilani Combrinck
o.17 span Fiona Kuhn, Caylie Townsend en Bianca Breed
o.16A span Danielle van Zyl, Monique van Rooyen en Marjoné Pullen
o.16 HP span Jemma Venter, Kara du Preez en Tenite Breed
o.14A span Simoné Lourens en Anjoné Lourens
o.14B span Paige Marais en Danielle Geldenhuys
o.16 HP groep Catelynn Nel, Cherise Smit, Nina Reinach, Suné vd Merwe en Veneshka Stofberg - Lize-Marie Rheeder (afwesig)
o/14 nie-reisende reserwe – Andrea Groenewald
o.14 HP groep Andrea Groenewald, Simoné Botes en Emma van Rooyen
1 stes  2019

3D toer Garsies Hoëprestasie Sentrum

Mnr B Schoeman  SPORTHOOF

SA 18A-span

SA o.16 Oefengroep

o.15A span Arista van Zyl , Anje McLaren en Minga Naudé