Carin Strauss Voormalige Protea en SA onder 21-afrigter / Afrigter 1ste Span

AFRIGTERS

TOERNOOIE EN TOERE 2020

0/14A en B

0/14C en D

1STE SPAN

Anique Grobler en C Weingartz

2des

Chrizanne Forssman

0/17A

Carin Strauss
Susan Forssman

0/16A en B

Lené Myburgh

0/15A en B

Marishea Schoeman
Eulyla Venter

3des en 4des

0/17B

A Grobler en Charné Weingartz
Amicke Human

0/15B en C

Bodeane Joubert

NETBAL

DIREKTEUR

Me Susan Forssman word geoormerk vir ‘n inter- nasionale gradering as skeidsregter. Me Forssman skeidsregtydens die Brutal Fruit Cup en is genooi om tydens die Afrika World Cup Qualifiers in Uganda te skeidsreg.

TOEKENNINGS 2017

BESTE SPELERS

Danielle Esterhuizen (Junior doel)

Ané Visser (Senior verdediger)

Lee-Anne Broodryk (Junior verdediger)

Jani Bergh (Senior senterbaanspeler) Doné Barnard (Senior doel)
Me Lené Myburgh het haar nasionale B+ - gradering as skeidsregter verwerf. Sy rig ook ‘n Gauteng O19-span af, wat ‘n derde plek by die SA-O/19 behaal.
Kari van der Walt (o/18) , Karlie Fourie (o/17), Lee-Anne Broodryk (o/15) en Cara van der Walt (o/18)
GAUTENG SCHOOL SPORTS (GSS-span)
SA TOP SCHOOLS
19A SESDE in Suid-Afrika
0/14A eindig 3de 0/15A eindig 2de 0/16A eindig 6de 0/17A eindig 2de 0/19A eindig 2de
AHMP TOERNOOI
TUKSSKOLE-REEKS
0/18A eindig 2de 0/18B eindig 8de 0/17A eindig 1ste 0/17B eindig 1ste 0/16A eindig 8de 0/16B eindig 2de 0/15A eindig 3de 0/15B eindig 2de 0/14A eindig 4de 0/14B eindig 1ste
COKE TOERNOOI (POTCH VOLKIES)
19A eindig 9de 17A eindig 4de 16A eindig 16de 15A eindig 3de 14A eindig 7de
0/15A eindig 4de 0/15A eindig 3de in SA 0/14A eindig 7de
FAST5 GAUTENG KAMPIOENSKAP
19A eindig 3de 17A eindig 4de 14A eindig 4de
GAUTENG KAMPIOENSKAP

MERIETE TOEKENNINGS 2018

Kari van der Walt Senior Doel Hielde Marais Senior Senter Ané Visser Seniort Verdediger
Vanya Jansen van Rensburg Junior Doel Chané Kok Junior Senter Lee-Anne Broodryk Junior Verdediger
SPELER VAN DIE JAAR Thalene Hanekom (0/17A)
BESTE SPELERS Ané Visser (Snr) en Lee-Anne Broodryk (Jnr)

EERSTE SPAN 2019

MAART 2020
14 Maart
Sat
Vriendskaplik vs Kempton
Tuis
23-25 Maart
Maan-Woens
AHMP Prestige toernooi: Alle A-spanne
AHMP
APRIL 2020
4 April
Sat
Vriendskaplik vs Transvalia
ABC
-spanne
Weg
8 April
Woens
LIGA: vs AHMP
Tuis
18 April
Sat
LIGA: vs Waterkloof
 
(DERBY)
Weg
23-27 April
Don-Maan
Wildeklawer Eerstes
Kimberley
29 April
Woens
LIGA: vs Montana
Tuis
MEI 2020
8 Mei
Vry
LIGA:
vs Zwartkop
Tuis
13 Mei
Woens
LIGA:
vs Eldoraigne
Weg
20 Mei
Woens
LIGA:
vs Oos-Moot
Weg
 
23 Mei
Sat
LIGA:
vs Menlopark (DERBY)
Tuis
30 Mei
Sat
TSHWANE uitspele
Curro Hazeldean
JUNIE 2020
5 Junie
Vry
Kay Motsepe O/15
6-7 Junie
Sat-Son
Gauteng Kampioenskap
EG Jansen
JULIE 2020
10-11 Julie
Vry-Sat
Twizza Toernooi (Alle A-spanne)
Potchefstroom
16-18 Julie
Don-Sat
SA Top Schools
EG Jansen
AUGUSTUS 2020
22-23 Aug
Don-Son
Kay Mosepe O/15 Finaal
 
29 Aug
Sat
Gauteng Fast 5 Kampioenskap
EG Jansen
SEPTEMBER 2020
21-22 September
Maan-Dins
SA Fast 5 Kampioenskap
 
Theresa Pretorius
Danel van Tonder

0/16A en B

Andile Tombeni (Provinsiaal), Jani Bergh (Nasionaal), Lee-Ann Broodryk (Provinsiaal)
Jani Bergh, Andile Tombeni en Lee-Anne Broodryk verwerf Gauteng-kleure en neem aan die SA-Skolekampioenskap deel. Jani Bergh is vir die SA-skolespan gekies, wat in Fidji aan ‘n internasionale toernooi deelgeneem het en is ook as die Beste Senior Speler in Gauteng vereer.

NASIONAAL EN PROVINSIAAL

GAUTENG 0/15 GAUTENG 0/14 Charné Kok Mariné Joubert

PRESTASIES 2019

TuksSkoleReeks - ALGEHEEL 2de

PRESTASIES 2017

PRESTASIES 2018

ontwerp - eBantjes
Me Susan Forssman word geoormerk vir ‘n internasionale gradering as skeidsregter. Me Forssman skeidsreg tydens die Brutal Fruit Cup en is genooi om tydens die Afrika World Cup Qualifiers in Uganda te skeidsreg.
Me Lené Myburgh het haar nasionale B+ - gradering as skeidsregter verwerf. Sy rig ook ‘n Gauteng O19-span af, wat ‘n derde plek by die SA-O/19 behaal.

BESTE SPELERS

Danielle Esterhuizen (Junior doel) Ané Visser (Senior verdediger) Lee-Anne Broodryk (Junior verdediger) Jani Bergh (Senior senterbaanspeler) Doné Barnard (Senior doel)

SA TOP SCHOOLS

19A SESDE in Suid-Afrika

COKE TOERNOOI

(POTCH VOLKIES)

19A eindig 9de 17A eindig 4de 16A eindig 16de 15A eindig 3de 14A eindig 7de
0/14A eindig 3de 0/15A eindig 2de 0/16A eindig 6de 0/17A eindig 2de 0/19A eindig 2de

AHMP TOERNOOI

TUKSSKOLE-REEKS

0/18A eindig 2de 0/18B eindig 8de 0/17A eindig 1ste 0/17B eindig 1ste 0/16A eindig 8de 0/16B eindig 2de 0/15A eindig 3de 0/15B eindig 2de 0/14A eindig 4de 0/14B eindig 1ste
0/15A eindig 4de 0/15A eindig 3de SA 0/14A eindig 7de

FAST5 GAUTENG

19A eindig 3de 17A eindig 4de 14A eindig 4de

GAUTENG

KAMPIOENSKAP

Kari van der Walt (o/18) , Karlie Fourie (o/17), Lee-Anne Broodryk (o/15) en Cara van der Walt (o/18)

GAUTENG SCHOOL SPORTS (GSS-span)

Vriendskaplik vs Transvalia
EERSTE SPAN 2019
Jani Bergh, Andile Tombeni en Lee-Anne Broodryk verwerf Gautengkleure en neem aan die SA-skolekampioenskap deel. Jani Bergh is vir die SA-skolespan gekies, wat in Fidji aan ‘n internasionale toernooi deelgeneem het en is ook as die Beste Senior Speler in Gauteng vereer.

1STE SPAN

Anique Grobler en Charné Weingartz

2des

0/17A

Carin Strauss
Susan Forssman

0/16A en B

Marishea Schoeman
Eulyla Venter

3des en 4des

0/17B

Theresa Pretorius

0/16A en B

Danel van Tonder

0/15A en B

Lené Myburgh

0/15B en C

Amicke Human

0/14A en B

0/14C en D

Bodeane Joubert
Chrizanne Forssman
MAART 2020
14 Maart
Vriendskaplik vs Kempton
23-25 Mrt
AHMP Prestige toernooi A-span
APRIL 2020
4 April
8 April
LIGA: vs AHMP
18 April
LIGA: vs Waterkloof
 
(DERBY)
23-27 Apr
Wildeklawer Eerstes
29 April
LIGA: vs Montana
MEI 2020
8 Mei
LIGA:
vs Zwartkop
13 Mei
LIGA:
vs Eldoraigne
20 Mei
LIGA:
vs Oos-Moot
23 Mei
LIGA:
vs Menlopark
30 Mei
TSHWANE uitspele
JUNIE 2020
5 Junie
Kay Motsepe 0/15
6-7 Junie
Gauteng Kampioenskap
JULIE 2020
10-11 Julie
Twizza Toernooi A-span
16-18 Julie
SA Top Schools
AUGUSTUS 2020
22-23 Aug
Kay Mosepe 0/15 Finaal
29 Aug
Gauteng Fast 5 Kampioenskap
EG Jan
SEPTEMBER 2020
21-22 Sept
SA Fast 5 Kampioenskap
BEPALINGS 2020

GAUTENG 0/15

GAUTENG 0/14

Charné Kok
Mariné Joubert
PRESTASIES 2019
Kari van der Walt			Senior Doel Hielde Marais 			Senior Senter Ané Visser				Seniort Verdediger  Vanya Jansen van Rensburg	Junior Doel Chané Kok			 	Junior Senter Lee-Anne Broodryk	 	Junior Verdediger  SPELER VAN DIE JAAR    Thalene Hanekom (0/17A) BESTE SPELERS    Ané Visser (Snr) en Lee-Anne Broodryk (Jnr)
TOEKENNINGS 2017
Andile Tombeni (Provinsiaal), Jani Bergh (Nasionaal), Lee-Ann Broodryk (Provinsiaal)

NASIONAAL EN PROVINSIAAL

TuksSkoleReeks - ALGEHEEL 2de
PRESTASIES 2017
PRESTASIES 2018
NETBAL
ontwerp - eBantjes

DIREKTEUR

HOËRSKOOL Garsfontein HOËRSKOOL Garsfontein
Garsfontein HOËRSKOOL HOËRSKOOL Garsfontein