S1 Mnr N Bérichon				 Mnr T Kok			  S2 Mnr A Mouton Mnr C Viljoen   S16A Mnr R van der Merwe  Mnr S  Paulo  S16B Mnr G Batchelor  S16C Mnr A  Heydenrych      DOELWAGTERS  Mnr H Langeveld  KONDISIONERING  Mnr M Vorster S14A Mnr N Bérichon Mnr A Gluz 	 			  S3 Mnr C Viljoen S14B Mnr H Swart

TOEKENNINGS 2019

BESTE SENIORS

Joubert Lamprecht (Verdediger) Marcel Hefer (Voorspeler) Francois Robbertse (Middelveldspeler)

PRESTASIES 2019

BESTE JUNIORS

Tiaan Raath (Verdediger) Ricardo Fourie (Voorspeler) Inus du Preez (Middel Veldspeler)

HOKKIESPELER VAN DIE JAAR

Marcel Hefer

PRESTASIES 2018

Francois Robbertse 16A, Marcel Hefer 16B, Philip Pretorius 16B en Declan Brunnete 16B

NORTHERNS HOCKEY 0/18 spanne

Adam De Beer 18A en Adriaan Heydenrych Northerns 18B

NORTHERNS HOCKEY 0/16 spanne

TUKS SKOLE-REEKS 1stes wen reeks, 2de span naaswenners en 0/16A derde plek LIGA 1stes wenners, 0/16A wenners en 0/14A wenners NOORDVAAL  1stes wenners, 16A tweede en 14A derde

HULPAFRIGTER VAN DRAKENSBURG DRAGONS

Nick Bérichon (Direkteur SeunsHokkie)

PRESTASIES 2020

wen Pretoria Boys High 3-0 (finaal) wen Waterkloof 6- 1 (kwartfinaal) wen St Albans 5-4 (met 8 sekonde uitspele)

1stes EERSTE

0/16A DERDE

wen 5-0 vs Centurion wen 2-0 vs Affies wen 4-0 vs Sutherland (kwartfinaal) verloor 0-2 vs PBHS (semifinaal) wen 3-1 vs Waterkloof (finaal)
SEUNSHOKKIE

PRESTASIES 2021

SA o/21 mans

SA o/21 mans

S14A wen 3-0 S16A gelykop 1-1 S1 wen 2-0

WEDSTRYDE 2020

A spanne vs Affies

14A wen 6-0 14B gelykop 0-0 16A wen 4-0 16B wen 2-1 S2 wen 4-2 S1 wen 8-1

A en B spanne vs Eldoraigne

14A wen 2-0 16A gelykop 0-0 S2 gelykop 1-1 S1 gelykop 2-2

A spanne vs Menlopark

14A wen 6-0 14B verloor 2-0 16A verloor 0-2 16B verloor 0-4 16C wen 2-1 S2 verloor 1-4 S1 verloor 1-6

A en B spanne vs Jeppe Boys High en Hatfield Christian School

14A wen 4-0 14B wen 2-0 15A verloor 0-2 16A wen 4-0 16C gelykop 0-0 S3 verloor 0-1 S2 wen 2-1 S1 wen 1-0

A en B spanne vs Parktown Boys

1stes NORTHENS CUP WENNERS

1stes NOORDVAAL WENNERS

PRESTASIES 2019

NORTHENS SPANSPELERS
Francois Robbertse
Northens 14A
Ruben Errenrich
Northens 14B
Wilan Tollig
Tiaan Raath
Northens 16A
Inus du Preez
Northens 14B
Northens 18A
Marcel Hefer
Northens 18B
Nick Bérichon
18A Northerns Hoofafrigter

1ste SPAN NOORDVAALWENNERS - AANGEWYS AS BESTE HOKKIESKOOL en ALGEHELE WENNERS

SEUNSHOKKIE

DIREKTEUR

Mnr N Bérichon

Mnr B Schoeman

SPORTHOOF

Nick Bérichon (direkteur Seunshokkie) Assistent Afrigter na Indië
Trevor De Lora (0.14’s Hoofafrigter) gekies as lid van die span

AFRIGTERS

HOOFAFRIGTER NORTHENS 0/18A-SPAN
Nick Bérichon (Garsie Direkteur Hokkie)
Francois Robbertse 16A, Marcel Hefer 16B,

NORTHERNS HOCKEY 0/16-spanne

Philip Pretorius 16B en Declan Brunnete 16B

NORTHERNS HOCKEY 0/18-spanne

Adam De Beer 18A en Adriaan Heydenrych Northerns 18B

AFRIGTERS

S1

Mnr N Bérichon Mnr T Kok

S2

Mnr A Mouton Mnr C Viljoen

S16A

Mnr R van der Merwe Mnr S Paulo

S16B

Mnr G Batchelor

S16C

Mnr A Heydenrych

DOELWAGTERS

Mnr H Langeveld

KONDISIONERING

Mnr M Vorster

S14A

Mnr N Bérichon Mnr A Gluz

S3

Mnr C Viljoen

S14B

Mnr H Swart

PRESTASIES 2019

TUKS SKOLE-REEKS

1stes wen reeks, 2de span naaswenners en 0/16A derde plek

LIGA

1stes wenners, 0/16A wenners en 0/14A wenners

NOORDVAAL

1stes wenners, 16A tweede en 14A derde

HULPAFRIGTER VAN DRAKENSBURG DRAGONS

Nick Bérichon (Direkteur SeunsHokkie)

PRESTASIES 2020

wen Pretoria Boys High 3-0 (finaal) wen Waterkloof 6- 1 (kwartfinaal) wen St Albans 5-4 (met 8 sekonde uitspele)

1stes EERSTE

0/16A DERDE

wen 5-0 vs Centurion wen 2-0 vs Affies wen 4-0 vs Sutherland (kwartfinaal) verloor 0-2 vs PBHS (semifinaal) wen 3-1 vs Waterkloof (finaal)

3D toer Garsies Hoëprestasie Sentrum

PRESTASIES 2021

SA o/21 mans

Nick Bérichon (direkteur Seunshokkie) Assistent Afrigter na Indië

SA o/21 mans

Trevor De Lora (0.14’s Hoofafrigter) gekies as lid van die span
S14A wen 3-0 S16A gelykop 1-1 S1 wen 2-0

WEDSTRYDE 2020

A spanne vs Affies

14A wen 6-0 14B gelykop 0-0 16A wen 4-0 16B wen 2-1 S2 wen 4-2 S1 wen 8-1

A en B spanne vs Eldoraigne

14A wen 2-0 16A gelykop 0-0 S2 gelykop 1-1 S1 gelykop 2-2

A spanne vs Menlopark

14A wen 6-0 14B verloor 2-0 16A verloor 0-2 16B verloor 0-4 16C wen 2-1 S2 verloor 1-4 S1 verloor 1-6

A en B spanne vs Jeppe Boys High en

Hatfield Christian School

14A wen 4-0 14B wen 2-0 15A verloor 0-2 16A wen 4-0 16C gelykop 0-0 S3 verloor 0-1 S2 wen 2-1 S1 wen 1-0

A en B spanne vs Parktown Boys

1stes NORTHENS CUP WENNERS

1stes NOORDVAAL WENNERS

PRESTASIES 2019

NORTHENS SPANSPELERS

1ste SPAN NOORDVAALWENNERS - AANGEWYS AS

BESTE HOKKIESKOOL en ALGEHELE WENNERS

Mnr B Schoeman

SPORTHOOF

Northens 14A
Ruben Errenrich
Northens 14B
Wilan Tollig
Tiaan Raath
Northens 14B
Francois Robbertse
Northens 16A
Inus du Preez
Northens 18A
Marcel Hefer
Northens 18B